Urodziny/rocznice ślubu (18 luty:niedziela)

  • W czasie niedzielnego nabożeństwa 18 Lutgo świętować będziemy rocznice ślubu i urodziny styczńowych jubilatów związanych z naszym kościołem. Dla każdego czeka smaczny i oryginalny prezencik  😉 Zapraszamy!

 

Spotkania Członkowskie(11 luty: niedziela)

Uprzejmie informujemy, że Konferencje Członków naszego Zboru (Spotkania Członkowskie) odbędą się w następujących terminach:

11 lutego 2018 (niedziela)

11 marca 2018 (niedziela) 

8 kwietnia 2018 (niedziela) 

Spotkania będą miały miejsce po nabożeństwie w sali MIR. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków naszej społeczności.

Spotkanie Modlitewne(30 stycznia: wtorek)

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Modlitewne, które odbędzie się 30 stycznia 2018 (wtorek) przy ul. Karpackiej 3a w Gdyni. Spotkania te będą miały charakter cykliczny tj. będą odbywać się w każdy ostatni wtorek miesiąca i będą w szczególności dotyczyć ewangelizacji, która będzie miała miejsce 9 czerwca 2018 w Hali Sportowo-Widowiskowej w Gdyni z udziałem Jakuba Kamińskiego.

Więcej informacji u Piotra Jurago.

Podstawy wiary (31 stycznia:środa)

Z powodu choroby, kolejnie spotkanie odbędzie  się w środe, tj. 31 stycznia o godzinie 18:30 w budynku Zboru przy ul. Karpackiej 3A.  Następna okazja do porozmawiania o fundamentach wiary chrześcijańskiej będzie za 2 lub 3 tygodnie. Każde zajęcia poruszają w sposób kompleksowy 1 temat, dzięki czemu do grupy można dołączyć w dowolnym momencie roku. Na spotkania zapraszają pastor Zbyszek Niemasik wraz z żoną Agnieszką.

Kidstuf

nabożeństwa

 

NIEDZIELNE NABOŻEŃSTWO

godz. 11:00, Morski Instytut Rybacki, ul. Kołłątaja 1, Gdynia

zobacz mapę >