Kościół

Powołaniem i celem naszego Kościoła jest głoszenie Ewangelii Chrystusowej pośród tych, którzy już ją poznali, aby ich umocnić, jak i wśród tych, którzy jeszcze nie przyjęli Jezusa jako swego Zbawiciela.

Utrzymanie budynku i osób podejmujących służbę głoszenia Ewangelii wymaga jednak wsparcia finansowego. Funkcjonowanie naszego Kościoła opiera się wyłącznie na datkach przekazywanych w czasie niedzielnych nabożeństw bądź poprzez wpłaty na konto.

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działanie naszego Kościoła prosimy o wpłatę dowolnej kwoty na poniższe konto:

Zbór Kościoła Chrześcijan Baptystów w Gdyni
ul. Karpacka 3A
81-324 Gdynia

MultiBank
66 1140 2017 0000 4102 1229 0187 

Kidstuf

Nabożeństwa

NIEDZIELNE NABOŻEŃSTWO

godz. 11:00, Morski Instytut Rybacki, ul.Kołłątaja 1, Gdynia

Zobacz mapę >