Grupa poniedziałkowa

DLA KOGO SĄ TE SPOTKANIA?
Właśnie zacząłeś studia i zastanawiasz się nad tym, czy jest “coś więcej” niż przypadek sterujący światem? A może właśnie zakończyłeś edukację albo właśnie założyłeś rodzinę i masz między 19 a 30 lat, a do tego chciałbyś z kimś szczerze pogadać o życiu? A może i o Bogu? Bez względu na to, jaka jest odpowiedź na te i inne pytania, które pojawiły Ci się w głowie - przyjdź, a my z chęcią Cię poznamy. Każde spotkanie jest otwarte i z radością witamy nowe osoby.


CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?
Na początku spotkania modlimy się i śpiewamy - obie rzeczy są dobrowolne i każdy podejmuje się ich tylko wtedy, gdy wypływają z serca. Następnie omawiamy kolejny fragment z Pisma Świętego i wyciągamy z niego to, co najcenniejsze. Jeśli chcesz tylko przysłuchiwać się dyskusji i nie brać czynnego udziału to jesteś wciąż mile widziany.


CO ZROBIĆ, GDY NIE ZNASZ TAM NIKOGO?
Bez krępacji przyjdź chwilę wcześniej lub punktualnie na spotkanie i naturalnie poznasz ludzi, którzy powoli będą się zbierać w sali. Przy wspólnej herbacie i ciastku szybko załapiesz z kimś kontakt. Jeśli przed przyjściem chciałbyś poznać więcej szczegółów na ten temat, skontaktuj się z Kubą lub Mateuszem (kontakt poniżej).


Nie krępuj się, przyjdź, a my z chęcią spędzimy z Tobą czas :)

szczegóły

data:

05 kwietnia 2021

godzina:

17:00

miejsce

adres:

81-324 Gdynia
ul. Karpacka 3A

Kontakt

Osoby prowadzące:

Mateusz Nowacki

telefon:

668-283-520‬

×